DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Minecraft návody

                      Zde budou recepty a informace z Minecraftu

 

Název Složení Vstup> výstup Popis
Dřevěná prkna Dřevo (pravidelné, bříza nebo borovice) Crafting prken ze dřeva Může být použit jako stavební materiál, ale je obvykle používán pro širokou škálu crafting recepty.
Sticks Dřevěná prkna Crafting tyčinky ze dřeva Používá se jako úchyty pro nástroje a zbraně, stejně jako pro žebříky, značky, hořáků a plotů.
Svítilny Stick a Coal Crafting svítilny od Stick a uhlí Obraz vytvářet světlo. Mají také schopnost tát sníh a led.
Crafting stůl / Workbench Dřevěná prkna Crafting Workbench ze dřeva Při umístění na zem, poskytuje použití 3 × 3 tvorbě sítě.
Pec Kočičí hlava Crafting pec z Cobblestone Umožňuje atlantská.
Hruď Dřevěná prkna Crafting truhly ze dřeva Podobně jako u vašeho inventáře. Pojme 27 stohy předmětů nebo bloků.
Jdi na začátek Blokové Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Krušné bloky Zlaté slitky, Ingoty ze surového železa, diamanty a Lapis Lazuli Dye Crafting Ore bloky z ingotů Zapněte bloků nebo diamanty do umístitelný bloku. Může být použit pro skladování nebo předvést.
Emerald Block Smaragd Crafting Emerald blok Zapněte bloků nebo diamanty do umístitelný bloku. Může být použit pro skladování nebo předvést.
Glowstone Block Glowstone prachu Crafting Glowstone Glowstone vydává více světla než pochodeň a bude tát sníh a led v okolí. Rozbití síra bloku 2-4 Glowstone prachu zpět.
Redstone Lamp Redstone, Glowstone Block Crafting Redstone Lamp Světelný zdroj, když poháněn Redstone.
TNT blok Střelný prach a písek Crafting TNT od síry a písek Způsobuje výbuch a rozpadne bloky do jeho blízkosti.
Clay Block Jíl Crafting Clay Block z hlíny Skladujte z hlíny a stavebního materiálu.
Cihelný blok Cihly Crafting Cihla z nepálených cihel Silný budova materiál.
Kámen Cihla Kámen Crafting stoneova zděný z kamene Používá se jako stavební materiál.
Nether Brick Nether Brick (položka) Crafting Nether Brick Používá se jako stavební materiál.
Blok Redstone Redstone Crafting Blok Redstone Redstone zdroj.
Snow Block Sněhové koule Crafting sněhu blok od sněhové koule Používá se jako stavební materiál nebo sněhové koule skladování.
Regál Dřevěná prkna a knihy Crafting Bookshelf ze dřeva a knihy Používá se jako dekorace.
Pískovcový kvádr Písek Crafting pískovec z písku Používá se jako stavební kámen.
Hladký pískovec Pískovcový kvádr Crafting hladký pískovec Používá se jako stavební kámen.
Dekorativní pískovec Pískovcové desky Crafting Sandstone desky Stavební materiál.
Dřevěné desky Dřevěná prkna Crafting pár kroků od dřevěných prken Používá se k vytvoření postupné svahy.
Kamenné desky Kámen pískovec nebo cihla nebo kámen nebo cihla nebo dlažební Crafting pár kroků od Cobblestone Používá se k vytvoření postupné svahy.
Dřevěné schody Dřevěná prkna Ruční práce Dřevěné schody Používá se pro schodiště. Schody zabírají méně místa než krocích.
Kamenné schody Dlážděné nebo pískovec nebo cihla nebo kámen cihla nebo Nether Brick nebo Quartz Crafting kamenných schodech Schody zabírají méně místa než krocích.
Jack-O-Lantern Dýně a Torch Crafting Jack-O-Lantern Působí jako pochodeň, ale vyzařuje více světla.Může zůstat pod vodou svítí.
Blok Quartz Nether Quartz Crafting Blok Quartz Používá se jako stavební materiál.
Vytesáno Quartz Block Quartz desky Crafting vytesáno Quartz blok Používá se jako stavební materiál.
Pilíř Quartz Block Blok Quartz Crafting Blok Quartz Používá se jako stavební materiál.
Jdi na začátek 

Recepty na nářadí

Název Složení Vstup> výstup Popis
Krumpáče Tyčinky a dřevěných prken nebo Dirt nebo Ingoty ze surového železa nebo zlatých slitků nebo Diamond drahokamy. Crafting Krumpáče z několika zdrojů Dělá těžby kamene typu bloky rychleji.
Lopaty Tyčinky a dřevěných prken nebo Dirt nebo Ingoty ze surového železa nebo zlatých slitků nebo Diamond drahokamy. Crafting Lopaty z několika zdrojů Dělá kopání bláta, sněhu, štěrk, písek a trávu rychleji.
Motyky Tyčinky a dřevěných prken nebo Dirt nebo Ingoty ze surového železa nebo zlatých slitků nebo Diamond drahokamy. Crafting Hoes z několika zdrojů Používá se na trávu a nečistoty získat semena nebo připravit pro hospodářské plodiny.
Osy Tyčinky a dřevěných prken nebo Dirt nebo Ingoty ze surového železa nebo zlatých slitků nebo Diamond drahokamy Crafting Osy z několika zdrojů Dělá sekání dřeva typu bloky rychleji.
Vědro Ingoty ze surového železa Crafting Bucket z Ingoty ze surového železa Může pojmout láva, vodu nebo mléko.
Flint a oceli Železný ingot a Flint Crafting Flint a oceli Používá se zapálit věci.
Rybářský prut Tyčinky a řetězce Crafting Rybářský prut z tyčinky a řetězec Používá se k lovu ryb.
Kompas Ingoty ze surového železa a Redstone prachu Ruční práce pro agenturu Compass z Ingoty ze surového železa a Redstone prachu Vždy odkazuje na váš spawn bodu.
Mapa Papír a Compass Crafting Mapa Vytvoří obraz zkoumaných částech světa.
Hodiny Zlaté slitky a kompas Crafting hodinky ze zlata a Redstone Dust Řekne čas.
Velké nůžky Ingoty ze surového železa Crafting nůžky s železnou ingotů Používá se pro sbírání listí, vysokou trávou, vinné révy, stejně jako vlna ovcí. Přestávky Vlna rychleji než ručně.
Jdi na začátek 

Recepty na zbraně

Název Složení Vstup> výstup Popis
Swords Stick a buď dřevěných prken nebo Dirt nebo ze železa nebo zlato nebo diamanty Crafting Sword od Stick a další zdroje Zabití davy rychleji než pomocí rukou.
Luk Tyčinky a řetězce Crafting Bow z tyčinky a řetězec Umožňuje na dálku útoky pomocí šipek.
Šipky Flint a peří a násady Crafting šipky od Flint, peří a násady Střílel na davy pomocí luku.
Jdi na začátek 

Reciptům

Název Složení Vstup> výstup Popis
Helmy 5 buď kůže nebo zlato, železné nebo diamant nebo Fire * Crafting Helmy z několika zdrojů Helmy poskytnout 1,5 bodů základní armor.
Chestplates 8 buď kůže nebo zlato, železné nebo diamant nebo Fire * Crafting Chestplates z několika zdrojů Chestplates poskytují 4 body základní armor.
Legíny 7 buď kůže nebo zlato, železné nebo diamant nebo Fire * Crafting legíny z několika zdrojů Legíny poskytnout 3 body základní armor.
Boty 4 buď kůže nebo zlato, železné nebo diamant nebo Fire * Crafting boty z několika zdrojů Boty poskytují 1,5 bodů základní armor.
* Kroužkovou zbroj může být také vytvořeny pomocí požárních bloků. Nicméně, toto může být provedeno pouze hacking Minecraft což je důvod, proč je recept není zobrazen.
Jdi na začátek 

Dopravní Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Kolejnice Stick a Ingoty ze surového železa Crafting Kolejnice ze železa a Stick Používají se pro trasu pro minecarts.
Hnací kolejnice Stick a zlatých slitků a Redstone prachu Powered Rail Používá se k urychlení nebo zpomalení Minecarts.
Detektor Kolejnice Kámen Přítlačná deska a 6 Ingoty ze surového železa a Redstone prachu Detektor Rail Funguje jako přítlačný kotouč, ale může být aktivován Minecart.
Activator Rail Ingoty ze surového železa, hole, Redstone Torch Crafting Activator Rail Používá se k aktivaci TNT minecarts a minecarts s sila.
Minecart Ingoty ze surového železa Crafting Minecart Používá se pro přepravu hráče nebo davy podél minetracks.
Powered Minecart Pecí a Minecart Crafting Powered Minecart Tlačí ostatní minecarts podél kolejí. Powered by paliva.
Minecart s TNT TNT, Minecart Crafting Minecart s TNT Minecart že exploduje při spuštění aktivační kolejnici nebo když hit.
Minecart s násypkou Hopper, Minecart Crafting Minecart s násypkou Minecart, který se pohybuje předměty dovnitř a ven z hrudi, jako stejným způsobem jako násypky.
Loď Dřevěná prkna Crafting loď ze dřeva Umožňuje cestovat ve vodě rychleji než plavání.
Jdi na začátek 

Mechanismus Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Redstone Torch Redstone prachu a násady Minecraft Crafting Redstone Torch Odešle konstantní elektrický signál. Také vyzařuje malé množství světla.
Páka Dlážděné a násady Crafting páka z Cobblestone a Stick Odešle elektrický signál, když v poloze "zapnuto". Pobyty v jeho současném stavu, pokud na něj klepnete.
Tlakové desky Kamenné nebo dřevěné plaňky Crafting přítlačného talíře z dřevěných prken nebo kamene Odešle elektrický náboj, když hráč nebo mob chodí na něj. Dřevěné přítlačného talíře jsou také se aktivuje, pokud je něco, co spadne na ně.
Vážené přítlačného talíře Ingoty ze surového železa nebo zlatých slitků Crafting vážených přítlačného talíře Podobně jako u běžné tlakové desky, ale může být aktivována pouze předměty. Počet položek určuje sílu signálu.
Poklopy (Hatch) Dřevěná prkna Crafting průvanu poklop s 6 dřevěných prken Funguje jako horizontální dveří přes blok po bloku díry. Lze aktivovat klepnutím pravým tlačítkem myši nebo drátem redstone.
Dveře Dřevěná prkna nebo Ingoty ze surového železa Minecraft Crafting dveře Dřevěné Dveře lze aktivovat pomocí pravého tlačítka myši na ně, nebo zasláním elektrický signál. Železné dveře mohou být aktivována pouze na elektrický signál.
Kámen Button Kámen Crafting kámen tlačítko Odešle elektrický signál při stisku. Nabíjení trvá přibližně jednu sekundu.
Hudební automat Dřevěná prkna a Diamond Crafting Jukebox ze dřeva a Diamond Přehrává záznamy.
Poznámka blok Dřevěná prkna a Redstone prachu Ruční práce Poznámka blok ze dřeva a Redstone Dust Přehrává poznámku pokud je použit. Klikněte pravým tlačítkem měnit výšku tónu. Jiný nástroj, je přehrávat v závislosti na typu bloku, že je umístěn na.
Automat Dlážděné a luk a Redstone prachu Crafting stojanu z luku, dlažební kostky a redstone prachu Zásobníky lze uložit 9 stohy předmětů nebo bloků na 3 × 3 sítě. Při napájení z prachu Redstone, se uvolní položky v náhodném pořadí.Sněhové koule, vejce a šípy jsou vystřelovány ven jako projektily.
Redstone Repeater Kámen a Redstone prachu a Redstone svítilny Crafting Redstone Repeater z kamene, prachu a Redstone Redstone pochodně Používá se v obvodech Redstone jako dioda, repeater nebo Delayer.
Píst Dřevěná, dlážděným, Žehlička ingotů, Redstone prachu Crafting píst s dlážděným, železa a Redstone Tlačí bloky a objekty 1. prostor.
Sticky Piston Píst a Slimeball Crafting Sticky Piston s Slimeball Tlačí a táhne předměty bloky a 1 mezera.Vytáhne blok je dojemné, když zatažené.
Tripwire Hook Železný ingot, hůl, dřevěné prkno Crafting Tripwire Hook Používá se k vytvoření tripwire, která aktivuje signál Redstone.
Trapped hrudníku Hrudník, Tripwire Hook Crafting Trapped Chest Hrudník, který vyzařuje signál Redstone při otevření.
Denní světlo Sensor Sklo, Nether Quartz, dřevěné desky Crafting Daylight Sensor Vydává signál Redstone během denního světla.
Kapátko Dlážděným, Redstone Crafting kapátko Kapky položky Při napájení.
Skokan Železný ingot, na hrudi Crafting Hopper Přesun zboží do a ven z bedny, zásobníky a další bloky, které mohou držet předměty.
Redstone Comparator Redstone svítilny, Nether Quartz Stone Crafting Redstone Comparator Blok používá v redstone obvodů.
Jdi na začátek 

Potravinové recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Chléb Pšenice Minecraft Crafting chléb Obnoví 2,5 hlad bodů.
Mushroom Stew Červená houba a Brown hub a Bowl Minecraft Crafting Mushroom Stew Obnoví 4 hlad body.
Bowls Dřevěná prkna Minecraft Crafting mísy Pojme hub guláš. Misky mohou být znovu použity.
Golden Apple Apple, zlaté nugety Minecraft Crafting Golden Apple Obnovuje 2 hladu body.
Enchanted Golden Apple Apple, zlato bloky Minecraft Crafting Golden Apple Obnovuje 2 hladu body. Také dává odolnost a odolnost proti ohni po dobu 30 sekund.
Cukr Cukrové třtiny Crafting cukr z cukrové třtiny Používá se pro dort.
Dort Mléko, cukr, pšenice a vajec Crafting dort z mléka, cukr, pšenice a vejcem Léčí 1,5 hlad bodů za použití pro celkem šest použití.
Meloun Block Meloun plátky Crafting Melon Způsob ukládání meloun plátky.
Semena melounů Meloun Slice Crafting Semena melounů Plantable na zemědělské půdě. Bude produkovat jeden meloun bloku každé sklizni.
Koláček Pšenice a kakaových bobů Crafting Cookie Obnoví 1 bod hlad.
Dýňová semena Dýně Crafting dýňová semínka Mohou být zasazeny na zemědělské půdě.
Dýňový koláč Dýně, vejce, cukr Crafting dýňový koláč Obnoví 4 hlad body.
Zlatá Mrkev Mrkev, zlaté nugety Crafting Golden mrkev Používá se jako přísada vaření a obnovuje hlad 3 body.
Jdi na začátek 

Různé recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Papír Cukrové třtiny Minecraft Crafting papíru Používá se k vytvoření mapy a knihy.
Ploty Sticks Minecraft Crafting plot Používá se jako bariéra, která hráči a davy nesmí přeskočit, s výjimkou pavouků a pavoučích žokejů. Je 1 ½ bloků vysoké davy a hráči, ale pouze 1 další bloky.
Železné tyče Ingoty ze surového železa Jak na plavidla, železnými tyčemi Podobně jako u plotů, ale počítá pouze jako 1 blok vysoce namísto 1,5 bloků.
Dlážděné zeď Dlážděné nebo Moss kámen Jak k řemeslu Cobblestone zeď Dekorativní blok, který působí podobným způsobem jako ploty.
Žebřík Sticks Minecraft Crafting žebřík Používá se vyšplhat vzhůru.
Kniha Papír, kůže Minecraft Crafting Book Používá se k vytvoření bookshelfs a rezervace ostny.
Knihy a Quill Book, peří, Ink Sac Minecraft Crafting knihy a Quill Mohou být psány v a upravovat.
Podepsat Dřevěná prkna, násady Minecraft Crafting Přihlásit Zobrazí čtyři řádky upravitelný text zadaná přehrávače.
Minerály Žehlička, Diamond, Gold nebo lapis lazuli bloky Crafting minerálů z Krušných bloky Odděluje blok do jednotlivých drahokamů / ingoty.
Malování Tyčinky a látkové Minecraft Crafting malba Používá se pro dekorativní účely.
Postel Vlna a dřevěných prken Crafting postel z vlny a dřevěných prken Používá se k předal času na den v noci.
Fence Gate Tyčinky a dřevěných prken Jak k řemeslu Fence Gate Slouží jako brána / dveře pro řadu oplocení. Oni nejsou ovlivněny Redstone a mohou být otevřeny pouze pomocí pravého tlačítka myši.
Nether Brick Fence Nether Brick Jak k řemeslu Nether Brick Fence Používá se jako bariéra, která hráči a davy nesmí přeskočit, s výjimkou pavouků a pavoučích žokejů. Je 1 ½ bloků vysoké davy a hráči, ale pouze 1 další bloky.
Skleněné tabule Sklo Jak na plavidla, skleněné tabule Tabule skla podobné ploty.
Gold ingotů Zlaté nugety Jak na plavidla, zlatý prut Používá se k řemeslu řadu dalších položek.
Eye of Ender Ender Pearl a Blaze Powder Jak na plavidla, Eye of Ender Používá se k vyhledání pevnosti a opravit Konec Rám.
Fire Charge Blaze Powder, uhlí, Gunpowder Jak k řemeslu Fire Charge Vytvoří oheň a může být zastřelen z rozprašovačů.
Ender hrudník Obsidian, Eye of Ender Jak na plavidla, Ender hrudník Používá se pro skladování. Všechny Ender Truhly ve světě, přístup ke stejným úložiště.
Maják Sklo, Obsidian, Nether hvězda Jak k řemeslu Beacont Vydává světelný paprsek a poskytuje dočasné hráče buffy, pokud jsou umístěny na pyramidě z smaragd, diamant, zlato nebo železa bloky.
Kovadlina Iron Block, Iron ingot Jak na plavidla, Anvil Používá se k opravě položky a kombinovat kouzla.
Květináč Cihly Jak k řemeslu květináč Dekorativní.
Položka Rámeček Hole, kůže Jak k řemeslu položky rám Používá se k zobrazení položek a bloky na stěnách.
Mrkev na špejli Rybářský prut, mrkev Jak na plavidla, mrkev na špejli Může být použit k ovládání osedlat prasata.
Ohňostroj Rocket Střelný prach, papír, Ohňostroj hvězda Jak sestavit ohňostroj Rocket Ohňostroj, který může být zahájena do nebe a explodovat. Více střelný prach přidal vyšší raketa poletí.
Ohňostroj hvězda Střelný prach, barviva, další složka (volitelné) Jak na plavidla, ohňostroj hvězda Barvivo určuje barvu ohňostroj, a další složka určuje zvláštní efekt.
Jdi na začátek 

Dye Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Rose Red Dye Růže Crafting růže červené barvivo z růže Používá se k barvení vlny červené.
Orange Dye Rose Red Dye a Dandelion Yellow Dye Crafting Orange Dye od Rose Red and Dandelion Žlutá Používá se k barvení vlny pomeranč.
Pampeliška žlutá Dye Pampeliška Crafting Dandelion žlutého barviva z Dandelion Používá se k barvení vlny žlutý.
Lime Dye Cactus Green a kostní moučka Crafting Lime barvivo z kostní moučky a Cactus Green Používá se k barvení vlny zeleně.
Light Blue Dye Lapis Lazuli a kostní moučka Crafting Light Blue Dye z lapis lazuli a kostní moučky Používá se k barvení vlny světle modrá.
Cyan Dye Lapis Lazuli a Cactus Green Crafting Cyan Dye z lapis lazuli a Cactus Green Používá se k barvení vlny azurové.
Pink Dye Rose Red a kostní moučka Crafting Růžové barvivo od Rose Red a kostní moučky Používá se k barvení vlny růžové.
Magenta Dye Fialová a růžová Dye Dye Crafting Magneta barvivo z růžové a fialové barvivo Používá se k barvení vlny magenta.
Purple Dye Rose Red a Lapis Lazuli Crafting fialové barvivo z lapis lazuli a Rose Red Používá se k barvení vlny fialové.
Light Gray Dye Inkoust Sack a 2 Kostní moučka Crafting Light Gray Dye Ink od Sack a kostní moučka
Crafting Light Grey barvivo 2
Používá se k barvení vlny světle šedé. Lze provést pomocí inkoustové vak a dvě kostní moučky nebo šedá barviva a kostní moučky.Kombinace šedé barvivo s kostní moučky je lepší, protože uděláte 4 světle šedou barvu z každé inkoustové ulici (místo 3).
Gray Dye Inkoust Sack a kostní moučka Crafting Gray Dye Ink od Sack a kostní moučka Používá se k barvení vlny Gray.
Kostní moučka (White Dye) Kost Crafting kostní moučka z kostí Používá se k barvení vlny bílá. (Původní barva) Lze použít i jako hnojivo pro pěstování plodin okamžitě.
Jdi na začátek 

Vlna Recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Vlna Řetěz Crafting vlny z provázku Používá se jako stavební materiál a mohou být obarveny barvami. Tento recept není efektivní, protože vlny lze snadno získat z ovce.
Červená vlna Vlna a Rose Red Crafting Red Vlna od Rose Red a vlna Používá se jako dekorace.
Zelená vlna Vlna a Cactus Green Crafting Zelená vlna Cactus Green a vlna Používá se jako dekorace.
Brown Vlna Vlna a Cocoa Bean Crafting Brown vlny z ovčí vlny a kakaové boby Používá se jako dekorace. V současné době není k dispozici.
Oranžová vlna Vlna a oranžová barviva Crafting Orange Vlna z vlny a Orange Dye Používá se jako dekorace.
Žlutá vlna Vlna a Dandelion Žlutá Crafting žlutá vlna z Pampeliška žluté a vlna Používá se jako dekorace.
Light Blue Wool Vlna a Light Blue Dye Crafting světle modrá vlna z vlny a světle modré Dye Používá se jako dekorace.
Azurová Vlna Vlna a Cyan Dye Crafting Azurová Vlna z vlny a Cyan Dye Používá se jako dekorace.
Modrá vlna Vlna a Lapis Lazuli Crafting Modrá vlna z vlny a lapis lazuli Používá se jako dekorace.
Pink Vlna Vlna a růžová Dye Crafting Pink Vlna z vlny a Pink Dye Používá se jako dekorace.
Magenta Vlna Vlna a Magenta Dye Crafting Magenta Vlna z vlny a Magenta Dye Používá se jako dekorace.
Purple Wool Vlna a fialové barvivo Crafting Fialová vlna z vlny a fialové barvivo Používá se jako dekorace.
Světle šedá vlna Vlna a Light Gray Dye Crafting Light Gray vlna z vlny a světle šedé Dye Používá se jako dekorace.
Grey Wool Vlna a šedá barviva Crafting šedá vlna Vlna a Grey Dye Používá se jako dekorace.
Černá vlna Vlna a Ink Sack Crafting Černá vlna z Inkoustová Sack a vlna Používá se jako dekorace.
Jdi na začátek 

Okouzlení a vaření recepty

Název Složení Vstup> výstup Popis
Skleněná láhev Sklo Crafting skleněná láhev Používá se v pivovarství.
Velký kotel Iron ingotů Crafting kotel Skladování vody skleněných lahví.
Brewing Stand Blaze Rod a dlažební kostky Crafting Brewing Stand Používané pro vaření piva.
Blaze Powder Blaze Rod Crafting Blaze Powder Používá se k řemeslu Eye of Ender a Magma Cream.
Magma Cream Slime Ball and Blaze Powder Crafting Magma Cream Má ohnivzdorné vlastnosti. Používá se v lektvarech.
Kysané Spider Eye Spider Eye, Brown Sugar a houby Crafting Kysané Spider Eye Všechny lektvary s Kysané Spider Eye mít negativní dopady. Používá se v lektvarech.
Karbunkulového Melon Meloun nakrájíme na Gold Nugget Crafting karbunkulového Melon Používá se v Pivovarské vytvořit lektvary zdraví restaurování.
Gold Nugget Gold ingotů Crafting Gold Nugget Používá se k řemeslu karbunkulového meloun s melounem plátky.
Očarování Tabulka Kniha a Diamond a Obsidian Crafting okouzlení tabulka Používá se k Enchant nástroje.